Strona internetowa duplikatory.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.
PrimeraPrimeraPrimera Serwis
urządzeń
Newsletter
Twój adres email:
Ranking
płyt CD/DVD
Poleć znajomemu
Twój adres email:Adres znajomego:
Pobierz video
Video
Powiększ

Disc Publisher SE Autoprinter automatyczna drukarka CD/DVD

Numer katalogowy: 63106

Producent: Primera Technology Inc.

Cena netto: 4 252,50 zł

Automatyczna drukarka do płyt CD/DVD
  • pojemność 20 płyt,
  • kolorowy nadruk 4800 dpi,
  • automat przekładający płyty,
  • interfejs USB 2.0

Automatyczny nadruk płyt CD/DVD


Każdy, kto kiedykolwiek wykonywał nadruk na większej ilości płyt CD/DVD i naklejał na nich samoprzylepne etykiety, zdaje sobie sprawę, jak wiele czasu i wysiłku wymagają takie czynności.

Również zlecenie nadruku płyt firmie zewnętrznej nie rozwiązuje problemu. Jest drogie i pochłania często zbyt wiele czasu. Pojawia się pytanie: czy jest lepszy sposób na publikację płyt CD/DVD?

Oczywiście – gwarantuje go nowy Disc Publisher SE Autoprinter - automatyczna drukarka płyt CD/DVD firmy Primera.
Disc Publisher SE Autoprinter jest kompaktowym urządzeniem mieszczącym się na biurku, które całkowicie automatyzuje proces nadruku płyt. Urządzenie umożliwia uzyskanie najwyższej jakości płyt CD/DVD z kolorowym nadrukiem.

Zaawansowana robotyka Disc Publisher SE samodzielnie steruje zadaniami nadruku i przekładania płyt, w taki sposób, że obsługa urządzenia zredukowana jest do minimum. Gwarantuje ona nie tylko wyjątkowy komfort pracy, ale także oszczędza czas użytkownika.

Bazując na doświadczeniu firmy Primera, w urządzeniu wykorzystano szóstą już generację robotyki, która zapewnia jego precyzyjną, wydajną i skuteczną pracę. Disc Publisher SE Autoprinter wykonuje całą pracę samodzielnie i automatycznie. Każda wyprodukowana płyta to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również bezcenny profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

Przebieg procesu nadruku płyt wygląda następująco:


  • ramię robota Disc Publisher SE pobiera czystą płytę z zasobnika,
  • robot przenosi nagraną płytę na tacę wbudowanej, kolorowej drukarki 4800 dpi, która wykona bezpośredni nadruk na płycie,

  • następuje nadruk płyty,

  • robot wybiera gotową płytę z drukarki, umieszcza ją w zasobniku wynikowym i zaczyna ponownie (aby wykonać kolejny egzemplarz).

Wiele zastosowań


Disc Publisher SE Autoprinter jest doskonałym rozwiązaniem dla nisko i średnio nakładowej publikacji płyt CD/DVD. Umożliwia zarówno automatyczne tworzenie serii płyt z identycznym nadrukiem, jak i nadruk płyt z unikalną zawartością w sytuacji gdy potrzebna jest serializacja/personalizacja każdego nośnika. Skala zastosowań urządzenia jest nieograniczona! Można go używać m.in. do produkcji płyt CD/DVD z filmami i muzyką, oprogramowaniem, elektronicznymi prezentacjami produktów i usług, instrukcjami i materiałami szkoleniowymi, dokumentacją techniczną, cennikami etc.

Prosta instalacja i użytkowanie


W zestawie z urządzeniem użytkownik otrzymuje kompletne oprogramowanie sterujące pracą urządzenia w systemach Windows oraz Mac. Instalacja oprogramowania nie sprawi kłopotu nawet mało zaawansowanym użutkownikom. Wystarczy podłączyć Disc Publisher SE Autoprinter przy pomocy kabla USB do komputera, zainstalować zasobnik z atramentem oraz oprogramowanie. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, po upływie których można już wykonywać automatyczny nadruk płyt CD/DVD.

Solidne, wodoodporne płyty


Urządzenie może wykonywać nadruk na praktycznie wszystkich płytach DVD ± R albo CD-R z powierzchnią do nadruku atramentowego. Unikalne efekty można uzyskać przy wykorzystaniu najnowszych płyt TuffCoat Primery™ AquaGuard™ (z matową powierzchnią do nadruku) albo płyt TuffCoat WaterShield ™ (z powierzchnią błyszczącą). Nadruk na ww. nośnikach jest całkowicie wodoodporny, a specjalnie opracowana powierzchnia gwarantuje profesjonalny, wysoce kontrastowy, niespotykany dotąd wygląd nadrukowanych grafik.

Autoprinter – ekonomiczny wybór


Każdy użytkownik ma możliwość doboru urządzenia do swoich potrzeb. Disc Publisher SE sprzedawane jest w wersjach z wbudowaną nagrywarką DVD/CD oraz bez niej (model AutoPrinter). Jeżeli potrzebujesz ekonomicznej, zautomatyzowanej drukarki do płyt CD/DVD Disc Publisher SE AutoPrinter spełni Twoje oczekiwania. Umożliwi pełno kolorowy nadruk na 20 płytach w jednym zadaniu. Jeśli zakupiłeś wcześniej inny model duplikatora płyt CD/DVD, AutoPrinter może stanowić jego przydatne uzupełnienie.

Atrakcyjna cena/Gwarancja najwyższej jakości


Disc Publisher SE zapewnia profesjonalne możliwości zautomatyzowanej publikacji płyt DVD/CD, w przystępnej cenie. Producent urządzenia – Primera Technology Inc - rozprowadza swoje produkty w ponad 80 krajach i produkuje więcej zautomatyzowanych systemów do produkcji płyt, niż jakiekolwiek inne przedsiębiorstwo w świecie. Owocem owego doświadczenia oraz konkretnej specjalizacji w dziedzinie nadruku i duplikacji płyt CD/DVD są najwyższej jakości urządzenia. Inwestując w sprzęt naszej firmy możesz być pewny, że dokonujesz właściwego wyboru.
Produkty powiązane:

Tusz do Disc Publisher SE - kolor (CMY)